ENDÜSTRİYEL YAZILIMLAR

Depo Yönetim Sistemleri WMS
WMS Nedir ?

Depo yönetim sistemleri, tedarik zincirinin önemli aşamalarından biri olan lojistik operasyonlarının etkin ve verimli şekilde yönetimini sağlar.

Özelleşen

Yazılımın esnek yapısı ile tüm operasyonlar için şirkete özel ve ihtiyaca yönelik çözümler sunulur. Bu sistemler yazılıma entegre olabilen RF-ID ve barkodlama sistemleri ile etkin haberleşmesi sayesinde iş gücü veriminizi arttırır.

Proaktif

Yazılımda kullanılan Endüstri 4.0 teknolojileri ile gerçekleşen tüm operasyonlar anlık bir şekilde denetlenebilir ve raporlanabilir.

Gerçek Zamanlı

Bu sistemler sayesinde doğru yerde doğru zamanda doğru miktarda doğru malzemeye ulaşabilir, stok ve maliyet kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz.

Bütünleşik Yönetim

İş gücü veriminizi arttırmasının yanında sistemsel ve fiziki hareketlerin eş zamanlı olarak gerçekleşmesini sağlayarak kayıplarınızın önüne geçer, stoklarınız üzerindeki hakimiyetinizi en yükseğe çıkartır.

Verimlilik

Ayrıca stok, ekipman, işgücü kaynaklarının ve lojistik süreçlerinin yönetimlerinde özel karar verme algoritmaları ile hızlı harekete geçmenizi sağlar.