Hakkımızda

GTS Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri

2012 yılında kurulan GTS Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri, kurulduğu günden itibaren sektöründe öncü şirketlerle çözüm odaklı yazılım çalışmalarında bulunmuş, müşteriyleriyle kurduğu güleryüzlü ve samimi iletişim sayesinde aldığı projelerinde müşteri memnuniyetini eksiksiz yerine getirme gururuna erişmiştir.

Misyonumuz

Geniş sektör yelpazesinden müşterilerine çözüm odaklı yazılımlar sunarak kazandığı deneyimi yenilikçi uygulamalara yansıtmak; teknolojiyi kullanarak iş dünyasının her alanını ileriye taşımak.

Vizyonumuz

Yenilikçi uygulama ve çözümleriyle adından söz ettirmiş, saygınlığı sınırları aşmış bir yazılım şirketi haline gelmek.

Değerlerimiz

 • Müşteri odaklı çözüm üretme
 • Şeffaf ve dürüst iş anlayışı
 • Yenilikçilik ve gelişimcilik
 • Sürekli teknoloji takibi
 • Doğru ve derin sektör analizi
 • Güleryüzlü ve samimi iletişim
 • Çalışma Şeklimiz

  Ürettiği yazılımlarda Extreme Programming metodolojisini kullanmayı ilke edinen şirket, sürekli müşteri iletişimi ile seri yazılım geliştirerek son derece esnek bir geliştirme süreci izler. Böylece, müşterilerinin değişen veya öngörülemeyen ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretir. Her yazılımda eklenecek ya da düzeltilecek noktalar olacaktır. Uzun ve sorunlu analiz aşamaları hem müşteri hem de yazılımcıya zarardan başka birşey sağlamaz. Bunu en aza indiren bu yol haritamız, müşteriyi adeta yazılım geliştirme takımının bir üyesi haline getirir. Bunun sayesinde, ortaya çıkan yazılım ürünü a'dan z'ye müşterinin istediği şekilde olur. Yazılım geliştirme dinamiklerini çok daha iyi anlayan müşteri, ihtiyaçlarını ve yapılabilecek geliştirmeleri çok daha iyi görmeye başlar. Bunun en büyük göstergesi, çözüm ürettiğimiz müşterilerimizin bize sürekli yeni fikirlerle gelmeleridir. İşleyişlerinin her bölümüne çözüm sunulan müşterilerimiz, bizimle beraber büyümekte ve çağın yeniliklerini, teknolojinin kolaylaştıran ve hızlandıran gücünü her adımda olabildiğince kullanmaktadır.

  Endüstriyel Otomasyon & Yazılım Çözümleri

  Şirketinizin saha süreçlerini anlık olarak takip edebileceğiniz ve istediğiniz zaman tüm raporlara ulaşabilmenizi sağlayan Endüstriyel Yazılım çözümleri sunuyoruz.

  Mobil Yazılım Çözümleri

  Geliştirmiş olduğumuz tüm yazılımlarımıza; Android, IPhone, Windows Mobile tabanlı özel yazılımlar üretiyoruz.

  Web Yazılım Çözümleri

  Firmanızın yönetim süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz, sizleri iş gücü ve zaman kaybından kurtaracak, sadece yaptığınız işe odaklanman sağlayacak özel yazılımlar geliştiriyoruz.

  Referanslarımız
  Bizimle iletişime geçin
  İletişim
  Mesajınız Gönderilmiştir.